iran flag

آنتی جمر، دشمن اصلی سارقان برای جلوگیری از غیرفعال‌سازی ردیاب‌های خودرو

امتیاز دهید

تضمین امنیت خودروها با خرید ردیاب‌های مجهز به آنتی جمر

از زمانی که ردیاب‌ها به‌عنوان ابزارهایی کاربردی در وسایل نقلیه و به‌منظور جلوگیری از سرقت خودروها به کار می‌روند، استفاده از دستگاه‌های جمر نیز در بین سارقان باب شده است. سارقین مجهز به جمر با به‌کارگیری این دستگاه‌ها، عملکرد ردیاب‌های وسایل نقلیه را مختل می‌کنند و به‌راحتی خودروها را به سرقت می‌رسانند. بااین‌حال برخی برندهای تولیدکننده ردیاب‌های خودرو، با شناخت نیازهای کاربران و طراحی نرم‌ افزار آشکار کننده سیگنال جی پی اس، امنیت وسایل نقلیه را افزایش داده‌اند. به همین دلیل خرید ردیاب‌های مجهز به آنتی جمر به‌ویژه برای خودروهای خارجی و گران‌قیمت بهترین راهکار در مقابل سارقان مجهز به جمر به‌شمار می‌آید.

آنتی‌ جمر چیست؟

برای شناخت عملکرد آنتی جمر در ابتدا باید با مفهوم جمر آشنا باشید. جمرها سیستم‌های محدودکننده سیگنال با فرکانس‌های مختلفی هستند که از آن‌ها بیشتر در کاربردهای نظامی استفاده می‌شود. دستگاه جی پی اس یاب با به وجود آوردن نقصی مهندسی‌شده با فرکانس برابر در ردیاب‌ها، عملکرد آن‌ها را مختل می‌کند. به عبارت بهتر سارقین مجهز به جمر با استفاده از این دستگاه‌، سیگنالی قوی‌تر با طول موج یکسان با سیگنال ردیاب‌ها ایجاد می‌کنند و از این طریق امکان انتقال داده‌ها در محدوده مشخص را از بین می‌برند.

آنتی جمر قابلیتی است که در ردیاب‌های مختلف و برای مقابله با عملکرد دستگاه جی پی اس یاب مورد استفاده قرار می‌گیرد. تولیدکنندگان ردیاب‌های وسایل نقلیه، با شناخت نیازهای خودروهای گران‌قیمت و سیستم‌های مدیریت ناوگان به ثبت و ذخیره داده‌های سفر، از اختلال در مکان‌یابی خودرو جلوگیری می‌کنند و با طراحی نرم افزار آشکار کننده سیگنال جی پی اس در تولیداتشان، سارقان مجهز به جمر را ناکام می‌گذارند.

آنتی جمر

چرا خرید آنتی جمر برای خودروها اهمیت دارد؟

با تولید ماشین‌های گران‌قیمت و نیاز سازمان‌های مدیریت ناوگان به ثبت داده‌ها و ذخیره‌سازی اطلاعات سفر خودروها، تهیه ردیاب هشدار دهنده جمر به یک اصل مهم تبدیل شده است. ردیاب‌های خودرو زمانی می‌توانند عملکرد مطلوبی از خود نشان دهند که بتوانند به‌صورت لحظه‌ای داده‌ها را به سرورهای در نظر گرفته شده منتقل کنند. به همین دلیل در صورت عدم استفاده از ردیاب‌های مجهز به آنتی جمر، احتمال از کار افتادن کامل دستگاه به دلیل استفاده سارقان از دستگاه جی پی اس یاب وجود دارد.
از سوی دیگر خرید یک ردیاب هشدار دهنده جمر احتمال سرقت وسایل نقلیه را تا حد بسیار زیادی کاهش می‌دهد. بسیاری از این محصولات از برق خودرو تغذیه می‌کنند و در صورت عملکرد مناسب، می‌توان با نرم‌افزارهای تعبیه شده و از راه دور ماشین را خاموش کرد.
جی پی اس‌ها با دریافت سیگنال‌های ماهواره‌ای، موقعیت مکانی خودرو را به سامانه‌های ردیابی می‌فرستند. در زمان استفاده از جمرها، ردیاب‌ها توانایی دریافت اطلاعات را از دست می‌دهند و به‌طورکلی از کار می‌افتد. به همین دلیل بهترین راه جلوگیری از قطع ردیاب توسط سارقان خودرو، استفاده از آنتی جمر است.

کاربرد آنتی‌ جمر در انواع وسایل نقلیه و ردیاب‌های شخصی

از مهم‌ترین مزیت‌های خرید ردیاب هشدار دهنده جمر این است که می‌توان از آن برای انواع وسایل نقلیه و کاربردهای شخصی استفاده کرد. با توجه به عملکرد مطلوب آنتی جمر در دستگاه‌های ردیاب، دیگر هیچ‌گونه نگرانی از بابت مدیریت صحیح ناوگان و سرقت وسایل نقلیه وجود نخواهد داشت. بر همین اساس در ادامه به مهم‌ترین کاربردهای این ردیاب‌ها اشاره می‌کنیم.

انواع ردیاب هشدار دهنده جمر قابل استفاده در تمام وسایل نقلیه هستند

فرقی نمی‌کند صاحب ماشین‌های سبک و سواری هستید یا برای ذخیره اطلاعات سفرهای برون‌شهری وسایل نقلیه سنگین خود به دنبال ردیاب خودرو هستید. دستگاه‌های مجهز به آنتی جمر به راحتی بر روی انواع وسایل نقلیه نصب می‌شوند. این وسایل هم به‌صورت شارژی در دسترس هستند و هم می‌توان آن‌ها را به برق ماشین متصل کرد. بنابراین قابلیت استفاده از آن‌ها در ماشین‌های خارجی و داخلی وجود دارد و با استفاده از آن‌ها می‌توانید امنیت وسایل نقلیه خود را برابر سارقان افزایش دهید.

کاربرد آنتی‌ جمرها در سفرها و محافظت از وسایل شخصی

کاربردهای آنتی جمر فقط مخصوص خودروها نیست. بسیاری از گردشگران در زمان سفر مقدار زیادی پول یا مدارک هویتی مهمی را با خود همراه دارند که اغلب آن‌ها را در چمدان نگه‌داری می‌کنند. سرقت چمدان‌ها اتفاق رایجی است که می‌تواند به چالش اصلی مسافران تبدیل شود. خرید ردیاب‌های شخصی مجهز به آنتی جمر، مانع از متحمل شدن خسارات فراوان می‌شود. معمولا این دستگاه‌ها درون چمدان‌ها قرار می‌گیرند و با عملکرد مناسب در برابر جمرها، اطلاعات را به درستی ذخیره کرده و به سامانه‌های ردیابی ارسال می‌کنند.

جلوگیری از قطع ردیاب توسط سارقان خودرو با آنتی‌ جمر

برای افزایش امنیت خودروها در برابر سارقان، بهترین کار خرید ردیاب‌هایی است که به قابلیت آنتی جمر مجهز باشند. برندهای مختلفی نسبت به تولید این محصولات اقدام کرده‌اند؛ اما در میان آن‌ها عملکرد محصولات تلتونیکا به‌عنوان یک ردیاب قدرتمند ثابت شده است. ردیاب‌های تلتونیکا در کنار برخورداری از قابلیت آنتی جمر و جلوگیری از قطع ردیاب توسط سارقان خودرو، از ویژگی‌های منحصربه‌فردی برخوردار است که آن را در زمره ایمن‌ترین ردیاب‌های انواع ماشین‌های داخلی و خارجی قرار می‌دهد.
این ویژگی‌ها عبارت‌اند از:

  • موقعیت‌یابی خودروهای ناوگان به‌صورت لحظه‌ای  (Real Time)
  • مشاهده مسیر و مسافت طی شده توسط خودروها
  • مشاهده دقیق سرعت حرکت و میزان توقف خودرو‌ها‌
  • ارسال هشدار در زمان سرعت غیر مجاز یا توقف بیش از حد
  • ارزیابی میزان مصرف سوخت خودروها
  • امکان تعریف محدوده جغرافیایی و دریافت گزارشات
  • دسترسی کامل به نقشه ماهواره‌ای و وضعیت ترافیکی به‌صورت زنده
  • امکان خاموش کردن خودرو از راه دور با استفاده از اپلیکیشن

برای بهره‌مندی از ویژگی‌های ذکرشده و خرید بهترین ردیاب‌های دارای آنتی جمر می‌توانید ردیاب‌های تلتونیکا مدل FMB920، FMB120، FMC020، FMB130، FMT100، FMB202، TFT100 و انواع دیگری از مدل‌های منحصربه‌فرد این برند محبوب را خریداری کنید.

آنتی جمر

خرید بهترین ردیاب‌های دارای آنتی جمر تلتونیکا از یوفایندر

یوفایندر یک مجموعه معتبر مدیریت ناوگان و عرضه برترین ردیاب‌های برند تلتونیکا است که برای نیازهای مختلف کاربران گزینه‌های مختلفی را ارائه می‌دهد. مجموعه ما با عرضه انواع ردیاب‌های دارای آنتی جمر برای خودروهای سبک و سنگین، موتور سیکلت و ردیاب‌های شخصی نامی شناخته‌شده در حوزه مدیریت ناوگان به‌شمار می‌آید. در کنار اشخاص حقیقی بسیاری از سازمان‌ها نیز برای تجهیز ناوگان خود به دستگاه‌های مکان‌یابی، یوفایندر را انتخاب کرده‌اند. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق سایت ما با کارشناسان پشتیبانی در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟

در مورد سیستم مدیریت ناوگان سوالی دارید؟ روی ما حساب کنید!

تماس با یوفایندر