iran flag

ردیابی ماشین سرقتی

امتیاز دهید

با افزایش روز افزون سرقت ماشین، بسیاری از افراد در رابطه با سرقت ماشین خود نگران هستند. راه‌های مختلفی برای محافظت از خودرو پیش روی ما قرار دارد اما اگر ناگهان خودرو دزدیده شد چه کار باید بکنیم؟ بهتر است پیش از رخ دادن این اتفاق، اقدامات لازم را انجام دهیم.
ردیابی ماشین دزدی شده با استفاده از GPS یکی از مطمئن‌ترین روش‌ها است. اگر برای شما هم این سوال وجود دارد که GPS چگونه به پیدا شدن ماشین سرقتی کمک می‌کند تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با فناوری GPS در خودرو

GPS نوعی سیستم ناوبری مبتنی بر ماهواره است که موقعیت مکانی و زمانی را نمایش می‌دهد. این ردیاب ماهواره‌ای موقعیت خودروی شما را تشخیص و آن را بر تلفن همراه نمایش می‌دهد. بدین ترتیب می‌توانید خودروی خود را در هر موقعیتی تحت نظر داشته باشید و از مکان آن مطمئن شوید.
با استفاده از ردیاب ماهواره‌ای برای سرقت خودرو، می‌توانید موقعیت مکانی ماشین دزدیده شده را روی نقشه ببینید. این موضوع به پیدا شدن هرچه سریع‌تر خودرو بسیار کمک می‌کند. نوع ردیاب در عملکرد آن تاثیر به‌سزایی دارد، یوفایندر ردیاب تلتونیکای اصل لیتوانی را در اختیارتان قرار می‌دهد تا از امنیت خودروی خود اطمینان پیدا کنید.

چگونگی عملکرد ردیاب خودروی سرقتی

ردیاب در پیدا شدن خودروی سرقتی شما نقش پررنگی ایفا می‌کند. تصور کنید که اگر خودرو به سرقت برود و به جز پلاک ماشین هیچ اطلاعاتی از آن نداشته باشید، چقدر روند پیدا شدن خودرو طول خواهد کشید. درواقع GPS این بازه زمانی را برایتان بسیار کوتاه می‌کند.
زمانی‌که ردیاب بر خودروی شما نصب است، می‌توانید موقعیت مکانی آن را مشاهده کنید و اگر خودرو به سرقت برود، سریعا مطلع خواهید شد و به پلیس اطلاع خواهید داد. نکته مهمی که باید مد نظر قرار دهید، ضمانت و اصالت ردیاب است. بهترین ردیاب خودرو برای جلوگیری از دزدی ردیابی است که از دقت بالایی برخوردار باشد و موقعیت مکانی خودرو را در هر لحظه به شما نشان دهد.
نصب ردیاب خودرو یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید. یوفایندر با ارائه خدمات نصب در محل این مسئله را برایتان حل کرده است. پس از نصب جی پی اس می‌توانید محصول را تست کنید تا از سالم بودن آن مطمئن شوید.

خرید جی پی اس خودرو برای ردیابی ماشین

ردیابی ماشین سرقتی

پیدا کردن خودرو سرقت شده به وسیله ردیاب

بسیاری از ردیاب‌ها دارای سیستم geofencing هستند که درصورت خارج شدن ماشین از منطقه تعیین شده هشدار می‌دهند. این ویژگی شما را از وضعیت خودرو سریعا مطلع می‌سازد؛‌ به‌طوری‌که حتی می‌توانید جلوی سرقت ماشین را بگیرید.
خودرویی که دارای ردیاب است را می‌توانید درصورت جابه‌جایی ماشین، با استفاده از برنامه‌ای که روی گوشی نصب است متوقف کنید. اگر خودرو با سرعت زیادی در حال حرکت باشد و شما دستور توقف بدهید، با کم شدن سرعت ماشین، به‌طور خودکار متوقف می‌شود.
ردیاب‌های GPS سیگنال‌ را از ماهواره‌ها دریافت می‌کنند و از این طریق موقعیت مکانی دقیق و تاریخ را در اختیارتان قرار می‌دهد. برخی از ردیاب‌ها دارای سیستم حریق هستند که این موضوع نیز امتیاز قابل توجهی محسوب می‌شود. یوفایندر با در نظر گرفتن شرایط شما و نوع خودرو، در زمینه انتخاب ردیاب مناسب مشاوره رایگان ارائه می‌دهد.

راهکار فوری برای پیدا کردن ماشین سرقتی

زمانی‌که ماشین شما به سرقت می‌رود، بهتر است اطلاعات کافی برای ارائه به پلیس را داشته باشید. ردیاب جی پی اس نوعی راهکار فوری برای پیدا کردن ماشین سرقتی است.
در‌صورت دزدیده شدن ماشین، به عنوان اولین قدم با پلیس تماس بگیرید و اطلاعات دریافتی از ردیاب ماشین را در اختیار آن‌ها قرار دهید. وجود ردیاب در خودرو این امکان را به شما می‌دهد که مکان دقیق، تاریخ و ساعت حرکت خودرو را به پلیس ارائه دهید.
اگر ردیاب ماشین مجهز به سیستم کنترل از را دور باشد، می‌توانید دستور خاموشی را صادر کنید تا ماشین در موقعیت مناسب خاموش شود. توجه داشته باشید که به‌طور مستقیم با دزدها روبه‌رو نشوید و حتما پلیس را در جزئیات قرار دهید.

راهنمای خرید ردیاب برای ماشین

هنگام انتخاب ردیاب برای ماشین بهتر است چند فاکتور را مد نظر قرار دهید. در ادامه به این فاکتورها اشاره می‌کنیم.

 • ویژگی‌های ردیاب: در رابطه با انتخاب ردیاب مناسب، توجه داشته باشید که چه ویژگی‌هایی برایتان اهمیت دارد. آیا صرفا دقت ردیاب در تشخیص موقعیت مکانی ماشین برایتان اهمیت دارد یا به دنبال ویژگی‌های بیشتری مانند سیستم هشدار سرعت و تعیین حصار جغرافیایی هستید؟ با پاسخ به این سوال می‌توانید اولویت خود را برای انتخاب ردیاب ماشین تعیین کنید.
 • سهولت در استفاده: ردیابی را انتخاب کنید که استفاده از آن ساده باشد. برنامه ردیاب باید رابط کاربری ساده‌ای داشته باشد تا کار با آن را سریع یاد بگیرید.
 • عمر باتری: عمر باتری ردیاب را مد نظر قرار دهید و بررسی کنید که آیا می‌توان آن را به‌طور مداوم برای تامین انرژی به خودرو متصل کرد یا خیر.
 • قیمت:‌ در حال حاضر انواع ردیاب ماشین با برندهای مختلفی در بازار وجود دارند. قیمت‌ها و مدل‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید و ردیابی را انتخاب کنید که نسبت به قیمت، بیشترین ویژگی‌ها را در اختیارتان بگذارد. ارزان بودن برخی از ردیاب‌ها نیز ممکن است به کیفیت نامناسب آن‌ها مربوط باشد؛ به این موضوع نیز توجه داشته باشید.
 • ابعاد ردیاب: یکی از نکات مهم در رابطه با خرید ردیاب خودرو، توجه به ابعاد آن است. بهتر است ردیابی با اندازه مناسب انتخاب کنید تا از دید سارقین پنهان بماند.

با خرید ردیاب اصل لیتوانی از یوفایندر، نگرانی بابت کیفیت کالا نخواهید داشت. این ردیاب محصول کشور چین نبوده و از عمر طولانی برخوردار است.

اهمیت ردیاب در خودرو 

اهمیت ردیاب در خودرو از چند جهت قابل بررسی است که در ادامه به چند مورد از آن‌ها اشاره می‌‌کنیم.

 1.  با مشاهده موقعیت مکانی خودرو در هر لحظه، می‌‌توانید از سرقت ماشین جلوگیری کنید.
 2.  اگر بابت سرقت ماشین نگران هستید یا خودرو توسط شخص دیگری استفاده می‌شود، با استفاده از ردیاب در خودرو اطمینان خاطر بیشتری خواهید داشت.
 3. اگر به عنوان صاحب کسب و کار چندین ماشین دارید و می‌خواهید از مسیر طی شده آگاهی داشته باشید، استفاده از ردیاب در خودروها توصیه می‌شود.
 4. یکی دیگر از مواردی که اهمیت ردیاب در خودرو را نشان می‌دهد مربوط به مسائل امنیتی است. اگر خودرو از محدوده جغرافیایی یا سرعت تعیین شده فراتر برود، هشدار دریافت خواهید کرد.
 5. ردیاب‌های خودرو تاریخچه حرکت ماشین را ذخیره می‌کنند؛ بنابراین متوجه رفتارهای مشکوک می‌شوید. به‌عنوان مثال ممکن است سارق پیش از این نیز قصد سرقت خودرو را داشته است و با متوجه شدن این موضوع، می‌توانید از دزدیده شدن خودرو جلوگیری کنید.

خرید ردیاب خودرو از یوفایندر

اگر برای خرید ردیاب خودرو به بازار مراجعه کنید با برندهای مختلفی روبه‌رو می‌شوید که هریک دارای ویژگی‌ها و قیمت‌های متنوعی هستند. مزیت خرید ردیاب تلتونیکا از در اصل بودن و ضمانت کالا است. ردیاب‌های یوفایندر ۱۸ ماه گارانتی دارند و در صورت بروز هرگونه مشکل، پاسخگوی شما هستند.
با دریافت مشاوره رایگان از متخصصان این حوزه در یوفایندر، بهترین ردیاب برای ماشین خود را خریداری خواهید کرد. همچنین با وجود خدمات نصب در محل، چالشی در زمینه نصب ردیاب نخواهید داشت.

مزایای ردیاب خودرو در کشف خودروهای سرقتی

همانطور که می‌دانید، ردیاب خودرو به شما این امکان را می‌دهد تا محل خودرویی که سرقت شده است را شناسایی کرده و نسبت به پیدا کردن آن اقدام کنید. علاوه بر این، استفاده از ردیاب خودرو برای کشف خودروهای سرقتی مزایای دیگری نیز دارد.
مزایای ردیاب خودرو در کشف خودروهای سرقتی عبارت‌اند از:

 • شناسایی دقیق مکان: ردیاب خودروها قادر است مکان دقیق خودرو را تعیین کند. این اطلاعات به نیروهای انتظامی کمک می‌کند تا به سرعت به محل حادثه بروند و خودرو را بازیابی کنند.
 • کاهش زمان بازیابی: با استفاده از ردیاب خودرو، فرایند بازیابی خودروهای سرقتی سریع‌تر و موثرتر می‌شود. این امر می‌تواند به کاهش زمان تاثیرگذار بر روی خودرو و اموال داخل آن کمک کند.
 • افزایش امنیت: نصب ردیاب در خودرو می‌تواند به عنوان یک اقدام امنیتی موثر عمل کند. اگر خودرو به طور غیر مجاز حرکت کند، مالک می‌تواند به سرعت از طریق سیستم ردیاب خودرو اقدامات لازم را انجام دهد و یا به نیروهای امنیتی اطلاع دهد.
 • امکان ثبت مسیر حرکت: برخی از ردیاب‌های خودرو قابلیت ثبت مسیر حرکت خودرو را دارند. این اطلاعات می‌تواند به عنوان شواهد مفید در تحقیقات پلیسی و دادگاه‌ها مورد استفاده قرار گیرد.
 • امکان محدود کردن حرکت: برخی از سیستم‌های ردیاب خودرو امکان محدود کردن حرکت خودرو را فراهم می‌کنند. این امکان به مالک خودرو اجازه می‌دهد تا در صورت سرقت خودرو، حرکت آن را متوقف کرده و از فرار دزد جلوگیری کند.
 • افزایش احساس اطمینان: مالکان خودروها با داشتن ردیاب، احساس اطمینان بیشتری درباره امنیت خودرو خود دارند. این امر می‌تواند به کاهش استرس و نگرانی‌های مربوط به سرقت خودرو منجر شود.

خرید ردیاب خودرو

3 نظر برای "ردیابی ماشین سرقتی"

 1. هانیه گفت:

  سلام وقت بخیر ردیاب گارانتی هم داره؟

  1. سلام و احترام
   بله
   دستگاه ها دارای ۱۸ ماه گارانتی می باشند

 2. گندم عابدی گفت:

  سلام از این ردیاب برای خودرو م ازتون خریداری کردم عالیه به پیدا کردن ماشینم وقتی سرقت شده بود کمک کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟

در مورد سیستم مدیریت ناوگان سوالی دارید؟ روی ما حساب کنید!

تماس با یوفایندر