iran flag

معرفی”ردیاب مخفی خودرو” وسیله‌ای کاربردی برای جلوگیری از سرقت ماشین

امتیاز دهید

ردیاب مخفی خودرو؛ تجهیزی ضروری برای خودروهای داخلی و خارجی سرقت خودرو از جمله نگرانی‌های بسیاری از صاحبان ماشین‌های داخلی و خارجی است که همواره با آن روبه‌رو هستند. با رشد تکنولوژی و استفاده از ابزارهای هوشمند برای افزایش امنیت خودروها، بسیاری از دارندگان ماشین‌های داخلی و خارجی از ردیاب مخفی خودرو استفاده می‌کنند. این تجهیزات نوین با عملکرد مناسب در قبل، حین و پس از سرقت، امنیت خودروها را افزایش می‌دهند و بر روی انواع مدل‌ها و برندهای مختلف نیز کاربردهای بالایی دارند. در این مطلب از وب‌سایت یوفایندر به بررسی کامل این ابزار کاربردی برای خودروهای داخلی و خارجی می‌پردازیم.

خرید ردیاب مخفی خودرو

ردیاب مخفی خودرو چیست؟

مکان‌یاب مخفی مغناطیسی یک محصول امنیتی پنهان بوده که برای ردیابی مکان وسیله نقلیه و حرکات آن بدون اطلاع راننده طراحی شده است. ردیاب کوچک خودرو از فناوری GPS برای تعیین مکان وسیله نقلیه استفاده می‌کند. این وسیله داده‌های دریافتی را به تلفن همراه یا رایانه راننده انتقال می‌دهد تا آن‌ها بتوانند دید کاملی به فرایندهای امنیتی خودروی خود داشته باشند.
برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های ردیاب‌های پنهان مغناطیسی وسایل نقلیه عبارت‌اند از:
• امکان اتصال به منبع برق خودرو به‌صورت پنهان
• ذخیره‌سازی مسیرهای پیموده شده به مدت شش ماه
• خاموش کردن خودرو از راه دور فقط با یک پیامک
• برقراری رابطه یک طرفه به وسیله صاحب وسیله نقلیه
• ثبت گزارش میزان سرعت
• برخورداری از اپلیکیشن اندروید به زبان فارسی
• دریافت لوکیشن خودرو از طریق پیامک
• تعیین سرعت مجاز و حصار جغرافیایی

مزایای خرید ردیاب مخفی خودرو

در نگاه اول مهم‌ترین و اصلی‌ترین دلیل خرید دستگاه‌های مکان‌یاب وسایل نقلیه، جلوگیری از سرقت و امکان مکان‌یابی آن است. بااین‌حال شما می‌توانید با خرید بهترین ردیاب مخفی خودرو برای ماشین‌های داخلی و خارجی خود از دیگر مزایای آن نیز بهره‌مند شوید. در ادامه به مهم‌ترین مزایای این دستگاه امنیتی کاربردی اشاره می‌کنیم.

ردیاب مخفی خودرو

اطلاع از مکان خودرو در زمان سرقت

زمانی که سارقان قصد سرقت خودروی شما را دارند، در صورت استفاده از ردیاب مخفی خودرو می‌توانید از این کار مطلع شوید و جلوی سرقت آن‌ها را بگیرید. عملکرد این وسیله در زمان دزدی ماشین به این صورت است که به محض روشن شدن، جابه‌جا شدن یا باز شدن درب ماشین به شما هشدار داده می‌شود.

عملکرد امنیتی پس از سرقت

اگر ردیاب‌های مخفی خودرو به درستی نصب شده باشند، دزدیده شدن وسایل نقلیه پایان کار نیست. بلکه با توجه به داده‌های موجود امکان جست‌وجو برای مکان خودرو و اطلاع به مراجع قضایی برای پیگیری برای صاحبان خودرو وجود دارد.

استفاده از دکمه اضطراری؛ از مزایای خرید ردیاب مخفی وسایل نقلیه

فرقی نمی‌کند از دریاب مخفی خودرو خارجی استفاده کنید یا نمونه‌های ایرانی را برای امنیت وسیله نقلیه خود به کار بگیرید. پیشرفته‌ترین نوع این دستگاه‌ها دارای دکمه اضطراری “SOS” هستند که با فشار دادن آن، با شماره اعلام شده در تنظیمات ردیاب تماس گرفته می‌شود و موقعیت فرد را به او اطلاع می‌دهد.

دیگر مزایای نصب ردیاب پنهان وسیله نقلیه

علاوه بر مزایای اصلی، خرید ردیاب مخفی خودرو مزایای دیگری نیز دارد که این مزایا خرید بهترین ردیاب مغناطیسی را به انتخاب اول این خریداران تبدیل می‌کند. با نصب این وسیله، نگرانی از بابت سرقت یا پیدا کردن خودروها پس از سرقت به حداقل می‌رسد.
بر همین اساس دیگر مزایای خرید ردیاب مخفی خودرو عبارت‌اند از:
• کمک به راننده برای سرویس خودرو: ارسال داده‌های فنی خودرو مانند مصرف بنزین و نوبت تعویض روغن
• اعلان هشدارهای ضروری: افزایش امنیت سرنشینان خودرو با اعلان هشدارهایی مثل خواب‌آلودگی، سرعت زیاد، عدم تعادل ماشین و …
• مکان‌یابی آفلاین: امکان دسترسی به موقعیت مکانی خودرو بدون نیاز به اینترنت
• هشدار حمل با جرثقیل: اطلاع به راننده در صورت حمل خودرو با جرثقیل
• از کار انداختن خودرو: امکان خاموش کردن وسیله نقلیه از راه دور
• ردیابی Live: امکان نمایش لوکیشن ماشین در لحظه
• پشتیبانی از انواع ماشین‌های خارجی و داخلی: امکان نصب بر روی انواع ماشین‌های سبک، نیمه‌سنگین، سنگین و داخلی و خارجی

کاربردهای ردیاب مخفی خودرو برای انواع خودرو

مهم‌ترین کاربرد ردیاب مخفی خودرو، کاربردهای امنیتی و حفاظتی است. این وسایل با نصب در نقاط مختلف ماشین، اطمینان خاطر صاحبان وسیله نقلیه را افزایش می‌دهند. بااین‌حال برخی از صنایع فعال در ناوگان‌های شهری و حمل‌ونقل می‌توانند با استفاده از این دستگاه‌های هوشمند، نظارت کاملی بر جابه‌جایی وسایل نقلیه خود داشته باشند.

بر همین اساس استفاده از مکان‌یاب‌های پنهان خودرو دارای کاربردهای زیر است:
• به‌کارگیری آن‌ها با هدف مدیریت ناوگان و وسایل حمل‌ونقل
• استفاده به‌عنوان اعزام تاکسی
• مراقبت و نظارت بر رانندگی افراد کم‌تجربه
• پیدا کردن موقعیت مکانی دقیق خودرو

بهترین ردیاب مخفی خودرو را چگونه انتخاب کنیم؟

در زمان ارزیابی دستگاه‌های مکان‌یاب پنهان وسایل نقلیه باید کیفیت کلی دستگاه، آسان بودن مخفی کردن آن، دقت فرکانس، فراوانی به‌روزرسانی‌ها، سهولت دسترسی به داده‌های GPS، برنامه‌ همراه، عمر باتری، هزینه اشتراک ماهانه، قابلیت استفاده از اپلیکیشن و ویژگی‌های برتر را مورد ارزیابی قرار داد.

مکان‌های پیشنهادی برای نصب انواع ردیاب‌ خودرو

انتخاب بهترین مکان برای نصب ردیاب مخفی خودرو به نوع ردیاب خریداری شده بستگی دارد. ردیاب‌های سیمی فقط به درگاه‌های مخصوص متصل می‌شوند؛ اما ردیاب‌های بی‌سیم را می‌توان در نقاط مختلف خودرو استفاده کرد. معمولا بهترین راهکار برای نصب این دستگاه‌های هوشمند، قرار دادن آن‌ها در بخش‌هایی است که کمتر در معرض دید باشند.
به‌طورکلی مکان‌های پیشنهادی برای نصب انواع ردیاب‌ خودرو‌ عبارت‌اند از:
• زیر داشبورد و فرمان
• زیر سپر جلو و سپر عقب
• پشت و زیر صندلی
• داخل صندلی
• پشت ضبط خودرو
قیمت ردیاب مخفی ماشین چقدر است؟
معیارهای متفاوتی در تعیین قیمت ردیاب مخفی خودرو نقش دارند. موارد امنیتی، مدیریتی، کنترلی، نمایشی، مسیریابی و جنس و کیفیت بهتر نسبت به دیگر محصولات و هزینه اشتراک ماهیانه از جمله مهم‌ترین پارامترها در تعیین قیمت خرید ردیاب‌های مخفی خودرو هستند.

یوفایندر؛ برند معتبر ارائه‌دهنده سیستم ردیاب خودرو

یوفایندر یکی از برترین مجموعه‌ها در زمینه تولید و ارائه ردیاب‌های خودرو به‌شمار می‌آید که باکیفیت‌ترین محصولات را به مشتریان عرضه می‌کند. ردیاب‌های یوفایندر با پوشش نقطه‌ضعف‌های محصولات مشابه، بر روی انواع خودروها مانند: خودروهای شخصی، کامیون و تریلی و موتور مورد استفاده قرار می‌گیرند. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان برای خرید محصول مناسب، از طریق سایت ما اقدام کنید.

خرید ردیاب خودرو از یوفایندر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟

در مورد سیستم مدیریت ناوگان سوالی دارید؟ روی ما حساب کنید!

تماس با یوفایندر