iran flag

قفل ضد سرقت خودرو، افزایش امنیت خودروها با انتخاب بهترین قفل ضد سرقت

امتیاز دهید

بهترین قفل ضد سرقت خودرو

سرقت خودرو یکی از اصلی‌ترین کابوس‌های دارندگان وسیله نقلیه است. استفاده سارقان از جدیدترین روش‌های باز کردن درب خودرو و عدم عملکرد مناسب انواع قفل‌ها باعث شده تا بسیاری از افراد به دنبال راهکارهایی ایمن برای محافظت از وسیله نقلیه و وسایل آن باشند. بر همین اساس شناخت بهترین قفل ضد سرقت خودرو راهکار مناسبی برای افزایش ایمنی وسایل نقلیه به‌شمار می‌آید.

آیا قفل ضد سرقت خودرو روشی مناسب است؟

طیف متنوعی از تجهیزات ایمنی و قفل‌ها برای جلوگیری از سرقت به کار می‌روند. واقعیت این است که هیچ کدام از این وسایل نمی‌توانند ایمنی صد در صدی ایجاد کنند و صرفا وقت سارقان را برای سرقت تلف می‌کنند. از سوی دیگر آشنایی سارقان انواع برندهای خودرو با راهکارهای مقابله با قفل‌های ضد سرقت، امنیت این تجهیزات را کاهش می‌دهد. به همین دلیل توصیه می‌شود برای عملکرد مطلوب این وسایل یا تعداد زیادی از این قفل‌ها را با هم استفاده کنید و یا در کنار آن‌ها امکانات تجهیزات هوشمند مانند ردیاب‌ها را به کار بگیرید.

برای دیدن قیمت و خرید انواع ردیاب ضد سرقت تلتونیکا کلیک کنید

تجهیزات ضد سرقت خودرو

قفل ضد سرقت خودرو فقط شامل قفل درب نمی‌شود. شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات ایمنی وسایل نقلیه، تعداد زیادی از ایمن‌ترین تجهیزات ضد سرقت خودرو را طراحی کرده‌اند که رانندگان برای افزایش ایمنی ماشین خود از آن‌ها استفاده می‌کنند.
بر همین اساس مهم‌ترین تجهیزات ضد سرقت خودرو عبارت‌اند از:

 •  قفل پدال
 • قفل فرمان
 • قفل رینگ
 • قفل کاپوت
 • قفل زاپاس
 • قفل سوئیچی
 • محافظ درب خودرو
 • قفل کامپیوتر خودرو

قفل ضد سرقت خودرو

مناسب‌ترین روش ضد سرقت خودرو

آشنایی با بهترین روش ضد سرقت خودرو اولین گام برای تضمین امنیت وسایل نقلیه است. با توجه به عملکرد ناایمن انواع قفل ضد سرقت خودرو، بسیاری از رانندگان از ردیاب‌ها برای ایمنی وسایل نقلیه خود استفاده می‌کنند. این وسایل کوچک با قابلیت نصب در قسمت‌های مختلف ماشین، امکان خاموش کردن ماشین با نرم‌افزار و قطع برق در زمان سرقت را در اختیار کاربران قرار می‌دهند.
همچنین ردیاب‌ها با عملکرد مناسب برای انواع ماشین‌های خارجی و داخلی، بر روی برندهای مختلف نصب می‌شوند و با ذخیره‌سازی اطلاعات در حافظه داخلی و ارائه موقعیت مکانی زنده، به‌عنوان ابزاری کاربردی برای مدیریت ناوگان مورد استفاده قرار می‌گیرند.

جلوگیری از سرقت ماشین شاهین

خودروی شاهین یکی از محبوب‌ترین خودروهای داخلی است که به دلیل عدم عملکرد مناسب در سیستم امنیتی، درصد سرقت آن روزبه‌روز افزایش می‌یابد. در چنین شرایطی استفاده از ردیاب‌های ماشین می‌تواند بهترین قفل ضد سرقت خودرو باشد. برند محصولات برند تلتونیکا با عملکرد مطلوب در اطلاع‌رسانی در زمان سرقت، گزینه‌ای مناسب برای جلوگیری از سرقت ماشین شاهین است.

ردیاب پیشنهادی برای جلوگیری از سرقت خودرو سواری (تلتونیکا FMC920)

پیشگیری از سرقت خودرو پراید

شاید نصب GPS برای پراید خنده‌دار به‌ نظر برسد؛ اما با افزایش بی‌رویه قیمت مدل‌های مختلف پراید در سال‌های گذشته، عدم توجه به مسائل امنیتی می‌تواند سرمایه شما را کاملا از بین ببرد. این ماشین‌ها به راحتی آب خوردن سرقت می‌شوند و هیچ کدام از تجهیزات ضد سرقت نیز نمی‌توانند امنیت آن را تامین کنند. در چنین شرایطی استفاده از ردیاب‌ها با عملکرد مناسب برای قطع برق و جلوگیری از سرقت می‌تواند پیشنهادی مناسب برای امنیت پراید باشد.

برخی از ردیاب‌های پیشنهادی برای استفاده در پراید عبارت‌اند از:

 • ردیاب FMC920
 • ردیاب FMB920
 • ردیاب FMB120

پیشگیری از سرقت خودرو 206

یکی دیگر از ماشین‌های محبوب برای سارقان، خودروی 206 است. این خودرو با عملکرد ناایمن در برابر سرقت، طیف وسیعی از سرقت‌های خودرو را به خود اختصاص داده است. به همین دلیل نمی‌توان به استفاده از قفل ضد سرقت خودرو برای این ماشین خوش بود و باید در کنار آن‌ها از جی پی اس‌های هوشمند استفاده کرد.
استفاده از ردیاب‌های هوشمند در این ماشین نگرانی شما برای پارک در خیابان یا رها کردن ماشین به مدت طولانی را از بین می‌برد. چرا که حتی در صورت سرقت ماشین باتکیه‌بر داده های ذخیره شده آن و ارسال دقیق موقعیت مکانی، می‌توان لوکیشن ماشین را پیدا کرد.

پیشگیری از سرقت خودرو 207

بهترین روش پیشگیری از سرقت خودروی 207، نصب ردیاب‌های هوشمند است. این خودروها با برخورداری از طراحی زیبا، امکانات مناسب و کیفیت بهتر نسبت به دیگر محصولات داخلی، محبوبیت بیشتری نزد افراد دارند. بااین‌حال خطر سرقت آن‌ها همیشه وجود دارد. در کنار به‌کارگیری طیف متنوعی از قفل ضد سرقت خودرو، توصیه می‌کنیم از ردیاب‌ها نیز برای افزایش ایمنی ماشین 207 استفاده کنید.
مهم‌ترین مزایای استفاده از ردیاب ضد سرقت خودرو در خودروی 207 عبارت‌اند از:

 • دارای شنود
 • امکان قطع برق با استفاده از اپلیکیشن
 • موقعیت‌یابی آنلاین
 •  اعلان هشدار باز شدن درب ماشین
 •  اعلان هشدار باز شدن سویئچ

قفل ضد سرقت خودرو

پیشگیری از سرقت ماشین پژو پارس

خودروی پرشیا یا پژو پارس از باکیفیت‌ترین ماشین‌های داخلی است که از حمله سارقان در امان نمانده است. رانندگان این ماشین‌ها برای افزایش ایمنی راهکارهایی مانند: استفاده از بهترین قفل ضد سرقت خودرو، تهیه تجهیزات ایمنی، عدم پارک ماشین در محیط‌های خلوت و ناامن و… را به کار می‌گیرند. بااین‌حال تجربه نشان داده است که عملکرد ردیاب‌های ضد خودرو در این ماشین‌ها بسیار بهتر است و توصیه می‌شود رانندگان برای ماشین‌های پژو پارس خود حتما ردیاب ضد سرقت خریداری کنند.
برخی از مهم‌ترین ردیاب‌های ضد سرقت برای خودروی پژو پارس عبارت‌اند از:

 • ردیاب خودرو تلتونیکا FMB202
 • ردیاب خودرو تلتونیکا FMB001
 • ردیاب تلتونیکا FMC125
 • ردیاب خودرو تلتونیکا FMB641

پیشگیری از سرقت ماشین خارجی

قیمت خرید ماشین‌های خارجی به قدری بالا است که استفاده از قفل ضد سرقت خودرو به تنهایی نمی‌تواند ضامن امنیت آن باشد. متخصصان توصیه می‌کنند که حتما برای افزایش ایمنی و جلوگیری از سرقت انواع ماشین‌های خارجی، حتما بر روی آن‌ها جی پی اس‌های هوشمند نصب کنید. با نصب این دستگاه‌ها بر روی ماشین‌های برندهای خارجی، ضمن اطلاع از مکان دقیق و لحظه‌ای خودرو، امکان شنود داخل اتاق ماشین و خاموش کردن آن از راه دور نیز وجود دارد.

بهترین ردیاب‌های خودرو را از یوفایندر خریداری کنید

یوفایندر یک مجموعه معتبر در زمینه عرضه انواع ردیاب‌های وسایل نقلیه و مدیریت ناوگان است که برترین محصولات برند تلتونیکا را به فروش می‌رساند. مجموعه ما با شناخت نقاط ضعف ماشین‌های داخلی و خارجی و ارزیابی سیستم امنیتی آن‌ها، محصولاتی را به فروش می‌رساند که امنیت خودروها را در زمان سرقت افزایش می‌دهند. با خرید ردیاب‌های برند تلتونیکا از یوفایندر شما دیگر نیازی به خرید بهترین قفل ضد سرقت نخواهید داشت و در صورت سرقت ماشین نیز می‌توانید به سرعت آن را پیدا کنید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق سایت ما با کارشناسان در ارتباط باشید.

خرید ردیاب خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟

در مورد سیستم مدیریت ناوگان سوالی دارید؟ روی ما حساب کنید!

تماس با یوفایندر