iran flag

به یوفایندر خوش آمدید!

یوفایندر، سامانه مدیریت ناوگان پیشرفته.

سامانه مدیریت ناوگان پیشرفته

نظارت بهتر با ردیابی زنده | LIVE TRACKING

نمایش تمام خودروهای ناوگان شما روی نقشه

نظارت بهتر با ردیابی زنده

دسترسی به تاریخچه حرکت خودرو

مشاهده گزارش‌های کامل از تاریخچه حرکت خودروها

دسترسی به تاریخچه حرکت خودرو

قابلیت حصار جغرافیایی | GEOFENCE

مناطقی را به عنوان جئوفنس یا حصار جغرافیایی (GEOFENCE) تعریف کنید.

قابلیت حصار جغرافیایی

سیستم سنجش مصرف سوخت توسط سنسور

نمایش میزان سوخت هر خودرو به درصد و لیتر

سیستم سنجش مصرف سوخت توسط سنسور

دسترسی به وضعیت ترافیک

بروزرسانی لحظه‌ای وضعیت ترافیک توسط داده‌های شرکت گوگل

نمایش ماهواره‌ای نقشه

مشاهده خیابان‌ها و ساختمان‌ها با نمایی واقعی‌تر

نسخه آزمایشی را سفارش دهید.

  prev icon
  next icon
  slider icons
  یوفایندر سیستم مدیریت ناوگان
  مدیریت پیشرفته ناوگان!

  سیستم مدیریت ناوگان یوفایندر، سامانه مدیریت ناوگان پیشرفته

  نظارت بهتر با ردیابی زنده (Live Tracking)

  با استفاده از سیستم مدیریت ناوگان پیشرفته یوفایندر، شما می‌توانید موقعیت مکانی تمام وسایل نقلیه ناوگان خود را به صورت کاملا زنده روی نقشه مشاهده کنید. مسیر حرکت خودرو‌ها و سرعت هر خودرو را در لحظه مشاهده کنید و همچنین شما به اطلاعات کاملی از وضعیت خودرو‌ها‌ی ناوگان نیز دسترسی خواهید داشت، اطلاعاتی مانند:

  • نمایش تمام خودروهای ناوگان شما روی نقشه
  • مشاهده خودروهای در حال حرکت به همراه سرعت آن‌ها
  • مشاهده خودروهای متوقف به همراه زمان توقف
  نظارت بهتر با ردیابی زنده (Live Tracking)

  دسترسی به تاریخچه حرکت خودرو

  شما به تاریخچه کاملی از خودروهای ناوگان خود دسترسی خواهید داشت. ما در یوفایندر با بکارگیری سرورهای قدرتمند و همچنین اختصاص فضاهای ذخیره‌سازی در حجم بالا در بهترین دیتاسنترها، به صورت دائمی تاریخچه حرکت ناوگان شما را برای شما ذخیره می‌کنیم. بعد از پیوستن به یوفایندر، شما می‌توانید به گزارش کامل ناوگان خود در هر بازه زمانی که بخواهید، دسترسی داشته باشید. شما در این قسمت به موارد زیر دسترسی دارید:

  • مشاهده گزارش‌های کامل از تاریخچه حرکت خودرو‌ها
  • نمایش گزارش حرکت خودرو در یک بازه زمانی مشخص
  • مشاهده سرعت حرکت خودرو در هر مسیر در گزارشات
  • مشاهده توقف خودروها در گزارشات
  • مشاهده سرعت حرکت خودرو‌ها با رنگ‌بندی متفاوت در طول مسیر
  دسترسی به تاریخچه حرکت خودرو

  قابلیت حصار جغرافیایی (Geofence)

  شما در سامانه مدیریت ناوگان یوفایندر می‌توانید مناطقی را به عنوان جئوفنس یا حصار جغرافیایی (Geofence) تعریف کنید. زمانی که هر یک از خودروهای ناوگان شما وارد این مناطق شده یا از این مناطق خارج شوند، شما هشدارهایی را دریافت خواهید کرد. ما توسط سامانه‌ای که در اختیار شما قرار می‌دهیم و همچنین ارسال پیامک به شما، ورود و خروج خودروها به این نقاط را به شما اطلاع می‌دهیم. همچنین پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر با این سیستم جذاب مقاله “جئوفنس چیست؟” را مطالعه نمایید. شما در حصار جغرافیایی در سامانه مدیریت ناوگان یوفایندر، به این ویژگی‌ها‌ی جذاب دسترسی دارید:

  • تعیین حصار جغرافیایی در هر نقطه از نقشه با چند کلیک ساده
  • امکان تعیین حساسیت زمانی برای مناطق تعریف شده در حصار جغرافیایی
  • امکان تعیین حداکثر توقف و همچنین سرعت مجاز در حصار جغرافیایی
  • مشاهده گزارش ورود به حصار جغرافیایی
  • مشاهده گزارش خروج از حصار جغرافیایی
  • گزارش تعداد ورود و خروج از یک حصار جغرافیایی
  • امکان دریافت پیامک برای هشدار‌ها‌ی جئوفنس
  قابلیت حصار جغرافیایی (Geofence)

  گزارش عملکرد ماشین آلات

  با استفاده از قابلیت گزارش عملکرد ماشین‌آلات در سامانه مدیریت ناوگان یوفایندر، شما می‌توانید در بازه زمانی انتخابی خود گزارش کاملی از عملکرد تمام خودروهای ناوگان داشته باشید و از وضعیت عملکرد ناوگان مطلع خواهید شد:

  • مشاهده مسافت طی شده توسط هر خودرو در بازه زمانی انتخابی
  • مشاهده حداکثر سرعت هر خودرو در بازه زمانی انتخابی
  • مشاهده مدت زمان توقف هر خودرو در حالت روشن
  • مشاهده مدت زمان توقف هر خودرو در حالت خاموش
  • مشاهده مدت زمان حرکت خودرو در سرعت مجاز، سرعت غیرمجاز و سرعت خطرناک
  • امکان دانلود گزارش به صورت فایل PDF
  گزارش عملکرد ماشین آلات

  سیستم سنجش مصرف سوخت توسط سنسور

  یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مدیران ناوگان‌های بزرگ، مدیریت سوخت خودروهای ناوگان می‌باشد. ما در سیستم مدیریت ناوگان یوفایندر یکی از حرفه‌ای‌ترین سیستم‌های سنجش سوخت را پیاده‌سازی کردیم. سیستم سنجش سوخت یوفایندر بر خلاف سیستم‌های موجود بر اساس داده‌های حرکت خودرو توسط GPS عمل نمی‌کند، زیرا سیستم‌های مبتنی بر GPS به دلایلی که در ادامه توضیح می‌دهیم دارای درصد خطای بالایی هستند. مصرف سوخت هر خودرو در سربالایی‌ها، سرپایینی‌ها و شرایط ترافیک شدید متفاوت می‌باشد، همچنین در خودروهایی مانند تراک‌میکسرهای حمل بتن موتور نصب شده روی میکسر برای چرخش توسط سوخت گازوئیل کار می‌کند و امکان اندازه‌گیری مصرف سوخت آن با اطلاعات حرکتی GPS وجود ندارد. به دلایلی مانند امکان داشتن نقص فنی که منجر به تغییر در مصرف استاندارد سوخت خودرو می‌شود نمی‌توان مصرف سوخت مشخصی برای هر خودرو طبق میزان حرکت خودرو مشخص کرد، به همین دلیل سیستم پیشرفته سنجش مصرف سوخت یوفایندر، توسط سنسوری که مستقیم به باک خودرو متصل می‌شود، سوخت را اندازه گیری می‌کند و دقت بسیار بالایی دارد. امکانات سیستم سنجش سوخت یوفایندر که شما در سامانه مدیریت ناوگان یوفایندر به آن‌ها دسترسی خواهید داشت عبارتند از:

  • مشاهده میزان سوخت در باک هر خودرو به صورت لحظه‌ای
  • نمایش میزان سوخت هر خودرو به درصد و لیتر
  • دریافت هشدار در صورت تخلیه ناگهانی سوخت خودرو
  • مشخص شدن بازه‌های زمانی سوخت‌گیری خودرو
  • فیلتر کردن نوسانات حرکت سوخت در خودرو در سربالایی‌ها و سرپایینی‌ها
  سیستم سنجش مصرف سوخت توسط سنسور

  دسترسی به وضعیت ترافیک

  شما در سامانه مدیریت ناوگان یوفایندر به نقشه گوگل با نمایش وضعیت ترافیک به صورت زنده دسترسی دارید. با فعال کردن این گزینه می‌توانید وضعیت ترافیک را به صورت کامل روی نقشه مشاهده نمایید. این مورد می تواند در تصمیمات واحدهای کنترل ناوگان مانند واحد حمل‌و‌نقل (واحد Transport) برای مدیریت بهتر اعزام ناوگان به پروژه‌ها تاثیرگذار باشد.

  • مشاهده وضعیت ترافیکی روی نقشه گوگل
  • بروزرسانی لحظه‌ای وضعیت ترافیک توسط داده‌های شرکت گوگل
  • نمایش وضعیت ترافیکی با رنگ بندی سبز، زرد و قرمز در نقشه گوگل
  دسترسی به وضعیت ترافیک

  نمایش ماهواره‌ای نقشه

  در نمایش ماهواره‌ای نقشه شما به نمای متفاوتی از نمایش نقشه، خیابان‌ها و ساختمان‌ها دسترسی خواهید داشت. در این حالت از نقشه خیابان‌ها و ساختمان‌ها را با نمایی واقعی‌تر و از بالا مشاهده خواهید کرد. استفاده از نمایش ماهواره‌ای باعث می‌شود ناوگان خود را به صورت واقعی‌تر در خیابان‌ها مشاهده کنید. این ویژگی از سیستم مدیریت ناوگان یوفایندر به شما کمک می کند ناوگان خود را بهتر مدیریت کنید.

  • نمایش نقشه به صورت ماهواره‌ای از بالا
  • مشاهده خیابان‌ها و ساختمان‌ها با نمایی واقعی‌تر
  • امکان مشاهده وضعیت ترافیکی در نمایش ماهواره‌ای نقشه
  نمایش ماهواره‌ای نقشه

  درخواست سیستم مدیریت ناوگان یوفایندر

   سوالات متداول

   - سیستم مدیریت ناوگان چیست؟

   سیستم مدیریت ناوگان سیستمی است که با استفاده از نرم‌افزار، فناوری GPS و تله‌ماتیک توسط نصب سنسورهای مختلف روی خودروهای ناوگان، عملکرد ناوگان را بررسی می‌کند، موقعیت مکانی ناوگان را به شما نمایش می‌دهد و همچنین با ارائه گزارش‌ها و هشدارهای مختلف مانند سرعت خودروهای ناوگان، مسافت طی شده، انجام سوخت‌گیری، مصرف سوخت خودرو، گزارشاتی از تاریخچه حرکت خودروها و موارد دیگر، باعث افزایش بهره‌وری ناوگان می‌شود.

   + آیا استفاده از سیستم مدیریت ناوگان سخت است؟

   ما در یوفایندر، اصل اول را راحتی کار با سیستم قرار داده‌ایم و سیستمی را طراحی کرده‌ایم که در عین پیشرفته بودن، استفاده از آن بسیار آسان است. ما سامانه مدیریت ناوگان یوفایندر را طوری طراحی کردیم تا شما بتوانید به راحتی با آن ارتباط برقرار کنید و از آن استفاده کنید.

   + واکنش راننده‌ها در استفاده از سیستم مدیریت ناوگان به چه صورت است؟

   این سیستم با امکانات و گزارش‌هایی که در اختیار شما قرار می‌دهد باعث افزایش بهره‌وری ناوگان و در نتیجه افزایش سود کسب‌و‌کار شما می‌شود. افزایش بهره‌وری کسب‌و‌کار شما اتفاقی است که باعث می‌شود امنیت شغلی رانندگان ناوگان شما بیشتر شود. وقتی رانندگان این موضوع را درک کنند که این سیستم باعث افزایش امنیت شغلی آن‌ها می‌شود، احتمالا با آن مشکلی نخواهند داشت.

   + آیا امکان استفاده از سیستم بدون داشتن ردیاب GPS وجود دارد؟

   خیر، سیستم مدیریت ناوگان یک سیستم کاملا مبتنی بر GPS است. این سیستم با استفاده از داده‌های ماهواره‌های GPS و داده‌های دریافتی از سنسورهای مختلف خودرو و همچنین انجام آنالیزهای پیشرفته روی این اطلاعات، بهری‌وری بالاتری دارد.

   + چه نوعی از ردیاب GPS در این سیستم استفاده می‌شود؟

   دستگاه‌های ردیاب GPS مختلفی از تولید‌کننده‌‌ها‌ی متعدد در بازار موجود هستند. شما باید دستگاهی را استفاده کنید که کاملا پایدار و قابل اطمینان باشد. تا حد امکان در برابر آب و ذرات خارجی مانند گرد و غبار ایمن باشد و همچنین امکان متصل شدن سنسورهای مختلف خودرو را داشته باشد. ما در یوفایندر تنها ردیاب‌ها‌ی برند تلتونیکا را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این برند اروپایی و جزو بهترین تولید‌کنندگان تجهیزات تله‌ماتیک در دنیا می‌باشد.

   + آیا یوفایندر امکان تامین دستگاه‌های ردیاب GPS را هم دارد؟

   بله. یوفایندر به صورت کاملا تخصصی در حوزه GPS، تله ماتیک و مدیریت ناوگان فعالیت دارد و علاوه بر ارائه سیستم مدیریت ناوگان، امکان تجهیز ناوگان شما با انواع ردیاب GPS و سنسورهای تله‌ماتیک را دارد.

   + امکان انجام تغییرات یا اضافه کردن قابلیت خاصی برای ما به سامانه وجود دارد؟

   ما سامانه مدیریت ناوگان یوفایندر را با امکانات زیادی توسعه دادیم تا بتواند نیازهای کسب‌و‌کار‌ها‌ی مختلف را به خوبی پوشش دهد. اما این مورد را درک می‌کنیم که شاید کسب‌و‌کار شما به ویژگی خاص و یا تغییرات خاصی برای سفارشی‌سازی بیشتر در سیستم مدیریت ناوگان نیاز داشته باشد. با توجه به پیشرفته بودن زیرساخت‌‌ها‌ی سیستم مدیریت ناوگان یوفایندر، ما امکان انجام تغییرات و یا اضافه کردن قابلیت‌های خاص برای شما را به این سیستم داریم. کافی است برای توضیح نیاز‌ها‌ی صنعت خودتان با تماس تماس بگیرید.